NL EAST wydaje się dominowane przez Washington Nationals, jednak Miami również ma klub, który może dojść do postseason. W ich rotacji będą grali Matt Latos, Henderson Alvarez, Tom Koehrler a piąte miejsce będzie rywalizacją między Davidem Phelpsem a Bryanem Handem. Dan Haren może zdecydować zostać w Miami, ale raczej tak się nie stanie. Jose Fernandez powinien wrócić latem, a jego przyjście szybko polepszy rotację, która na razie nie ma asa, jakim jest Fernandez. Łapaczem będzie Saltalamacchia, który miał w zeszłym roku słabszy sezon od tego w 2013 r. Na tej pozycji grać też będzie rewelacyjny defensywie Jeff Mathis.1B zajmie Mike Morse, który pomógł San Francisco zdobyć mistrzostwo w zeszłym roku. Na 2B zobaczymy pochodzącego z Florydy Dee Gordona, który zaliczył całkiem niezły sezon. Hechavaria będzie regularnym shortstopem. Klub liczy w jego możliwości wierząc, że jest drugim Hanleyem Ramirezem, który grał dla Marlins przez kilka lat swojej kariery. Na 3B zobaczymy pozyskanego od NY Yankees Martina Prado. Zapole wydaje się najmocniejszą pozycją Miami. Yelich, Ozuna i Stanton tworzą zgrane trio, a ten trzeci przez następne 13 lat zarobi ponad 300 milionów dolarów! Marlins przez ostatnie lata nie zdołało awansować do postseason. Nadzieje były w 2012 r. kiedy klub zmienił się z Florida Marlins na Miami Marlins, a do klubu dołączyło wiele utalentowanych zawodników. Klub nie wygrał nawet 70 meczy, po czym oddał dużą część dobrych zawodników. Miami straciło przez ten czas wielu kibiców, ale teraz ma to wyglądać inaczej. Kolejną ich przewaga może być granie w najprawdopodobniej najsłabszej dywizji w MLB. Atlanta będzie grała bez Uptona i Heywarda, Philadelphia jest w przebudowie, NY Mets mogą też zagrozić, jednak ofensywa może nie być wystarczająco dobra. Czy waszym zdaniem Miami dojdzie do Postseason? Kimentujcie poniżej.

 Tylko zalogowani użytkownicy mogą brać udział w dyskusji na portalu mlb.com.pl. Zaloguj się


Images?q=tbn:and9gctrpgamv7f1rxsvzcpc1j3ihnosgk veoqer8mwbws zo llkji

dla mnie nie mają szans z Nats, a o wild-card też będzie strasznie ciężko. Są za słabi, mogą notować zwycięskie serie, ale jak dla mnie potencjał Milwaukee Brewers z zeszłego roku

  Images?q=tbn:and9gcqrzmqe1bpkdmnqri fbbimfx5ojycje3kv2owrwwjqzrdzx5l9

  @Kornel Buchowski Stanton pewnie za rok będzie bardziej wartościowy niż Cabrera, Stanton dopiero co wchodzi w najlepsze lata dla baseballisty, a Miguel ma już je za sobą. Defensywie Stanton jest o niebo lepszy. Kontrakt Cabrery to jednak większa głupota według mnie.

   Images?q=tbn:and9gcqrzmqe1bpkdmnqri fbbimfx5ojycje3kv2owrwwjqzrdzx5l9

   @Daniel Drygalski W 2013 roku Washington też miał być najlepszy, oczekiwania były wysokie a zawiedli. Harper powinien się przełamać i mieć OPS w okolicy .900. Rotacja też jest mocna, ale Zimmermann i Fister mają swój ostatni rok kontraktu więc może kogoś wymienią. Ja bym Wertha wymienił na miejscu Nationals za młodego miotacza to by więcej kasy było, a Werth zacznie grać coraz gorzej. O wild card będzie ciężko, aleppomoże im to, że będą grali dużo meczy z Philadelphią i Atlantą.

    Q8ekc9wiyzctdnbcfi4hyu 4ido1 8h6hqwwc16kjq=w118 h162 p no

    Z Miami będzie tak samo jak z Mariners rok temu - nie wejdą do post season :) Statnton jest przepłacony po całości. Chociaż jest dobry to takiemu Miggiemu nie dorównuje, który tak samo jak on jest przepłacony

     Q8ekc9wiyzctdnbcfi4hyu 4ido1 8h6hqwwc16kjq=w118 h162 p no

     @Patrick Pikell I Staton i Cabrera są przepłaceni