Chicago White Sox ciągle są w grze o usługi Mannego Machado, dlatego starają się ułatwić mu decyzję i wzmacniają swój skład. Dwuletni kontrakt z ChiSox podpisał utalentowany reliever – Kelvin Herrera, który w nowych barwach ma pełnić funkcję closera. Na konto Herrery w tym czasie trafi 18 mln $, a dodatkowo klub zapisał sobie opcję w kontrakcie zawodnika wartą 10 mln $.

Kolejny zawodnikiem, który skorzystał z propozycji White Sox jest zapolowy Jon Jay, który podpisał roczną umowę wartą 4 mln $. Doświadczony zawodnik doskonale spisuje się w roli leadoff hittera i jest wartościowym uzupełnieniem składu. Jay praktycznie co roku podpisuje roczne umowy, dlatego nie może sobie pozwolić na obniżkę formy. Taka sytuacja z pewnością satysfakcjonuje ekipę z Chicago, która może oczekiwać średniej odbić powyżej 0.300 uderzenia na mecz.  

Dla niezorientowanych, Yonder Alonso, Manny Machado oraz Jon Jay to najlepsi kumple, którzy zawsze trenują razem... (Alonso i Jay są już w White Sox).

 Tylko zalogowani użytkownicy mogą brać udział w dyskusji na portalu mlb.com.pl. Zaloguj się


Q8ekc9wiyzctdnbcfi4hyu 4ido1 8h6hqwwc16kjq=w118 h162 p no

... outfield. Jest szybki, potrafi skraść bazy. Przykłady legendarnych leadoff hitterów: Pete Rose, Tim Raines, Derek Jeter. To tak w skrócie jeśli chodzi o Twoje pytanie

  Q8ekc9wiyzctdnbcfi4hyu 4ido1 8h6hqwwc16kjq=w118 h162 p no

  Leadoff hitter to pierwszy pałkarz na liście odbijania. Jest to zawodnik z wysokim OBP, jego głównym zadaniem jest zdobycie minimum pierwszej bazy a najlepiej drugiej, tak by następni pałkarze (z większym powerem) mieli lepszą "pozycję startową". Odbicia zwykle są krótkie tak między infield a ...

   Tomasz.kierepka

   Kto to jest leadoff hitter?