Nick Castellanos podpisał czteroletni kontrakt z Cincinnati Reds, dzięki czemu na jego konto trafią 64 mln $. Reds musieli ostro konkurować o usługi zapolowego do samego końca, o czym może świadczyć klauzula w umowie, dzięki której Castellanos może odstąpić od kontraktu po zakończeniu sezonów 2020 i 2021. Tegoroczne offseason jest wyjątkowo pracowite dla Reds i wygląda na to, że jeszcze się nie zakończyło. Castalellanos i Shogo Akiyama powinni mieć pewne miejsce na zapolu, a trzecią pozycję powinien zając Aristides Aquino (Jesse Winkler ma być pierwszym rezerwowym). Wydaje się, że w tej układance brakuje już miejsca dla super-prospekta Nicka Senzela, który zadebiutował na ligowych boiskach w 2019 roku. Teoretycznie Senzel może jeszcze występować na drugiej bazie, ale klub z Cincinnati zakontraktował na tą pozycję Mike Moustakasa. Transfer z udziałem Senzela wydaje się być więcej niż prawdopodobny.

Nie próżnowali także Arizona D-Backs, którzy pozyskali z Pittsburgh Pirates zapolowego Starlinga Marte. W przeciwną stroną wędrują: para utalentowanych prospektów Liover Peguero oraz Brennan Malone i międzynarodowy bonus przy podpisywaniu zawodników w wysokości $250K.

Wymiana z udziałem Marte jest bardzo ciekawe, ale prawdziwa bomba wisi w powietrzu. Boston Red Sox i SD Padres negocjują transfer Mookie Bettsa.

 Tylko zalogowani użytkownicy mogą brać udział w dyskusji na portalu mlb.com.pl. Zaloguj się