W kuluarach MLB mówiło się o tym od dawna, teraz domysły zostały potwierdzone. Miotacz New York Yankees Luis Severino przejdzie operację Tommy John. Klub oficjalnie o tym poinformował. Pitcher to dwukrotny All-Star, który dał się wielokrotnie poznać z bardzo dobrej strony. To na niego managerowie The Bronx Bombers stawiali w najważniejszych momentach postseason. Po przyjściu Cole'a do zespołu miał być starterem numer 2 i razem z Tanaką mieli tworzyć "Big Trio". Yankees wielkie plany będą musieli odłożyć na następny sezon. Generalny manager Brian Cashman w rozmowie z mediami powiedział, że decyzja odnośnie operacji jest wspólnym postanowieniem Yankees oraz Severino. Pozostaje trzymać kciuki za 26 letniego miotacza. Pitcher na Bronxie gra od 2015 roku. W tym czasie wystąpił w 99 meczach, w których zanotował bilans 42-26, 589 K, 1.151 WHIP, 530.0 IP z ERA na poziomie 3.46.

Pozostańmy jeszcze przez chwilę w obozie Yankees. Od wczoraj Brett Gardner może spać spokojnie. Na mocy postanowienia Sądu Najwyższego na Bronxie niejaka Gina Devasahayam dostała zakaz sądowy zbliżania się za zapolowego nowojorczyków. Wniosek został złożony przez Gardnera w sądzie, w ubiegłym tygodniu. Z dokumentacji wynika, że oskarżona nękała i groziła Gardnerowi oraz jego rodzinie. Zawodnik NYY powiedział sądowi, że Devasahayam wierzy, że mają jakiś związek. Prawda jest taka, że nigdy nie spotkali się osobiście. Pozwana w rozmowie z New York Post powiedziała, że spotkali się, ale w mediach społecznościowych - takie jaja tylko w USA.

Afera z kradzieżą znaków przez Astros przybiera na sile. Josh Reddick parę dni temu w rozmowie z mediami powiedział, że grożono mu oraz jego rodzinie na portalach społecznościowych. Z relacji zawodnika możemy się dowiedzieć, że jeden z komentarzy był bardzo nieprzyjemny. W owym wpisie życzono choroby nowotworowej jego dzieciom. Powiem wam szczerze, że takie coś to już "przegięcie pały". Astros jako drużyna za to co zrobili to dla mnie szambo. Banda oszustów i nic więcej, która szoruje brzuchem o dno tego szamba, ale co zrobiły dzieci? Nic. Przecież to niewinne istotki, które dopiero poznają świat (Reddick ma pięciomiesięczne bliźniaki).

Z innych wiadomości:

>>> New York Mets poinformowali, że ich zapolowy Yoenis Cespedes powinien być gotowy na Opening Day. To bardzo dobry zawodnik, który przez ogrom kontuzji nie grał za często w ostatnich latach. Opuścił cały poprzedni sezon, w 2018 zaliczył tylko 38 występów. Rozgrywki 2016 były ostatnimi, w których zaliczył więcej niż 100 meczów.

>>> Drugobazowy Brian Dozier zgodził się na mało-ligowy kontrakt z San Diego Padres. Jeśli były All-Star dostanie się do drużyny wtedy zarobi 2 200 000 dolarów. Zawodnik w poprzednim sezonie występował w Nationals, z którymi zdobył World Series.

 Tylko zalogowani użytkownicy mogą brać udział w dyskusji na portalu mlb.com.pl. Zaloguj się


120px san francisco giants logo 1977 1982

"Severino wypada z gry na cały sezon 2020" i połowę 2021...

  Q8ekc9wiyzctdnbcfi4hyu 4ido1 8h6hqwwc16kjq=w118 h162 p no

  @Hanyś Autor ma cudowną córeczkę Marysię :) Bliźniaki ma Reddick, gracz Astros. Ja też tęsknię za Jeterem

   Guest

   Trzymam kciuki za Yankeesów w nadchodzącym sezonie ! Ehh tęsknię za meczami z udziałem Jetera. Jak dla mnie Astors za swoje oszustwa powinni być wykluczeni z rozgrywek w tym sezonie. Gratuluję autorowi bliźniaków :)