Według raportów z USA Trevor May po sześciu latach gry dla Twins przechodzi do New York Mets. Miotacz ma związać się dwuletnią umową wynoszącą 15 milionów dolarów. RHP w zespole z Minnesoty grał od 2014. W tym czasie wystąpił w 215 spotkaniach, w których zanotował bilans 23-21, ERA 4.44, 1.304 WHIP, 367 SO. Należy pamiętać, że ma za sobą operację Tommy John w 2017. Mets nie ryzykują za bardzo ponieważ May potrafi narzucać na dobrym poziomie i ma szansę stworzyć w teamie z Queens ciekawy bullpen razem z Dellinem Betancesem, Bradem Brachem oraz Edwinem Diazem.

Z innych wiadomości:

# Dwukrotny zdobywca Cy Young Award Corey Kluber wzbudził zainteresowanie Red Sox.

# Zostańmy jeszcze na moment przy klubie z Fenway Park. Eduardo Rodriguez zgodził się na roczny kontrakt w wysokości 8.3 mln $, dzięki czemu uniknięto arbitrażu. To dobre rozwiązanie dla każdej ze stron. Rodriguez opuścił cały sezon 2020 z powodu zapalenia mięśnia sercowego, które rozwinęło się po zarażeniu Covid-19. Miotacz ma sporo do udowodnienia. Potencjał zawodnika potwierdza fakt, że w 2019 roku był szósty w głosowaniu na AL Cy Young Award.

# Twins umieścili Eddiego Rosario na waivers list.

# MLB postanowiła przeznaczyć pół miliona dolarów na wsparcie niższych lig.

# Zdobywca Gold Glove Award Isiah Kiner-Falefa zmienia pozycje. Generalny manager klubu Jon Daniels w rozmowie z Dallas Morning News poinformował, że od nowego sezonu będzie on występował na shortstopie. Zastąpi Elvisa Andrusa, który grał na SS przez ponad 10 lat - klub jest mu wciąż winien 28 milionów przez 2 najbliższe lata. Zmiana shortstopa otwiera furtkę dla trzeciobazowego dla Josha Junga, który jest topowym prospektem.

 Tylko zalogowani użytkownicy mogą brać udział w dyskusji na portalu mlb.com.pl. Zaloguj się