A's zaczęli ten tydzień bardzo dobrze, ale zakończyło się na trzech porażkach z rzędu, każda przegraną była z różnicą jednego runa. Nie jestem w humorze, aby pisać o A's, ale zapraszam na kolejny tygodnik.

Zostało kilka dni do końca Deadline, zatem przekaz jest jasny: Niech drużyna się wzmocni, bo zabraknie dla nich miejsca w Postseason. Już nie myślę nawet o dywizji, Astros są w świetnej formie i mają swobodną przewagę 5,5 spotkania, ale znajdujący się na trzecim miejscu w AL WEST Mariners zaczynają nam deptać po piętach po tej fatalnej serii. Nie udało się pozyskać Cruza, ponieważ Rays mieli lepszych prospektów i byli w stanie więcej za niego zapłacić. Trey Mancini natomiast powinien być dalej dostępny i jak fajnie by było go zobaczyć w Oakland, potrzebny jest jeszcze taki jeden lub dwa pałkarze, którzy by ożywili lineup. Być może Storego da się na zapole wrzucić lub jakoś tak, ale to się staje mniej prawdopodobne. Bullpen nie zagrało źle, w dwóch przegranych spotkaniach wszystkie earned runy można było przypisać na konto startera. Diekman natomiast miał sporo dzikich narzutów i zawinił w pierwszej porażce z Mariners, a przegranym miotaczem został Trivino. Obecnie to Romo jest w super formie i staje się kluczowym relieverem w tej części sezonu.

Mam nadzieję, że A's się poprawią. Muszę przyznać, że jakoś w tym roku nie czuję tej frajdy z meczów, ta ekipa nie ma tej mocy i energii, którą miały zespoły z trzech poprzednich lat, takie mam odczucie. Generalnie w tym roku jakbym częściej zajmuje się innymi sprawami niż baseball. Nie wiem dokładnie, na ile jest to spowodowane słabymi występami A's, ale nie mam wielkich oczekiwań związanych z występami w Postseason. Będę natomiast uważnie śledził ruchy w trakcie Deadline. Poza tym A's będą grać 2 spotkania z Padres i 4 z Angels. Czeka nas kolejny ciekawy tydzień. Wracając do sprawy z poprzedniego tygodnia, miasto zagłosowało za planem budowy nowego stadionu w Oakland. Pora na ruch A's. Odrzucenie tego projektu pewnie by oznaczało pożegnanie z miastem, ale prawdopodobnie brazylijska telenowela będzie trwała dłużej. Nie widzę końca tej sprawy, na razie pora skupić się na kolejnych meczach. Go A's!!!!!!!!

 Tylko zalogowani użytkownicy mogą brać udział w dyskusji na portalu mlb.com.pl. Zaloguj się